ویژه نامه 9 دی

شناسه نوشته : 25981

1397/10/08

تعداد بازدید : 187

ویژه نامه 9 دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت

درست در ایامی که برخی از جامعه شناسان و تحلیل گران سیاسی بر اساس تغییر ظواهر از پوشش تا سبک زندگی در جامعه ی ایرانی این برداشت را القاء میکردند که مردم ایران و نسل جدید با جهان بینی و ایدئولوژی جدید هیچ سنخیتی با انقلاب ۵۷ و آرمان های امام و شهدا و انقلابیون ندارند. و نظریه پردازان اصلاحات ، امام راحل را روانه ی موزه ها کرده و با این توهمات سودای استیضاح امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را داشتند .و در گوشه ای دیگر برخی از انقلابیون بر طبل ناامیدی ها کوبیده و با برخورد های قهری ظواهری را که نمی پسندیدند طرد کرده و مردم ایران را با اهل کوفه قیاس میکردند.
در چنین ایامی مردم در آزمایشی سخت که همچون جنگ دهه شصت تمام ابر قدرت ها در مقابل مردم ایران قرار گرفته بودند سربلند بیرون آمدند.
نهم دی ماه تجلی بصیرت جوانان و مردم در ایامی است که در سه دهه ی پس از انقلاب دشمن خارجی با تمام ابزار ها از جمله تحریم اقتصادی و شبکات ماهواره ای بر این ملت هجوم آورده است و از طرفی مدعیانی که خود را یار غار امام راحل میدانستند با مانور تجملات و اشرافیت و با تلاش جهت نهادینه سازی لیبرالیسم در جامعه ی ایرانی از درون بر اعتقادات مردم و آرمان های امام و شهدا حمله ور شده بودند.

مقالات:

ترنم هدایت

سایت مراجع تقلید

آموزه های تربیتی براساس معارف اهل بیت علیهم السلام