ويژه نامه پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي

شناسه نوشته : 27501

1398/11/21

تعداد بازدید : 32

حضرت امام خمینی (رحمه الله عليه) :

.... 22 بهمن باید سرمشق ما باشد در طول زندگى؛ و براى نسلهاى آینده كه همه آنها 22 بهمن را، كه غلبه ایمان بر كفر و اللَّه بر طاغوت و اسلام بر كفر بود، باید حفظ كنند و بزرگ بشمارند.   (صحیفه امام، ج‏14، ص 86)

 

مقام معظم رهبري مدظله العالي:

* بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت.( ۱۳۶۸/۱۱/۰۴)

* راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده بینظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهر‌های بزرگ و کوچک به خود نمیبیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست(۱۳۸۲/۱۱/۲۴)

مطالب:
راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن جزو برکات بزرگ الهی برای این انقلاب و این ملت است... این مراسم یکی از بزرگترین مظاهر حضور مردم در صحنه است. به همین دلیل از اوّل انقلاب در بسیاری از سالها، قبل از بیست‌ودوم بهمن تبلیغات بوقهای بیگانه در تشویق مردم به حضور نیافتن در این راهپیمایی به زبانهای مختلف شروع میشد...
تظاهرات و راهپیمائی مردم نماد حضور مردم در پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور می باشد.

دعوت مراجع تقلید از مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شماری از مراجع عظام تقلید، از امت ایران اسلامی دعوت کردند تا بار دیگر با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه،‌ انسجام ملی خود را در برابر دشمنان کشور به نمایش بگذارند.
 
حضور گسترده باعث یأس دشمنان می شود

حضرت آیت الله مکارم شیرازی دامت بركاته بر لزوم حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و نیز انتخابات دوم اسفندماه تاکید کرد و این مهم را به لحاظ شرعی واجب دانستند...

در راهپیمایی 22 بهمن به لطف الهی همه ما شرکت کنیم و این را حق و وظیفه خود بدانیم با رعایت دو اصل؛ اصل اول اینکه، همانطور که در راهپیمایی قبل از انقلاب مشخص بود که چه می‌خواهیم، الآن هم مشخص است که چه می‌خواهیم، شعار ما، محتوای قطع‌نامه‌های ما، بیانیه پایانی ما، باید همان شعارها و اصول کلی قبل از انقلاب باشد...

ترنم هدایت

سایت مراجع تقلید

آموزه های تربیتی براساس معارف اهل بیت علیهم السلام