تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار سومین دوره مسابقات سوگواره خورشید

شناسه خبر : 30872

1395/07/10

تعداد بازدید : 1650

تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار سومین دوره مسابقات سوگواره خورشید
به دلیل استقبال و درخواست طلاب محترم، مهلت ثبت نام و ارسال آثار در بخش های مختلف سومین دوره مسابقات سوگواره خورشید تا 21 آذر 95 تمدید گردید.

سومین دوره مسابقات سوگواره خورشید

با موضوع:

آشنایی با شخصیت حضرت زینب کبری سلام الله علیها

..

..

در عصر حاضر که زنان جامعه مشتاقانه به دنبال الگويي می‌باشند تا در عين حضور در عرصه‏ هاي مختلف اجتماعي و سياسي، عفاف و پاکدامنی آنان نیز حفظ گردد، پیروی از بانوی صبر جمیل؛ حضرت زینب کبری سلام الله علیها ضرورت می‌یابد. آشنايي با زندگي آن بانوي بزرگوار و پیروی از ملاك‏ هاي ارزشي ايشان، زن امروز را به گستره پهناور معرفت و انديشه اسلامي مي‏ كشاند و او را بر چشم‏ انداز بلندي مي ‏نشاند و قله‏ هاي سربلند اخلاق و انسانيت را در او قرار مي‏ دهد. چنان كه امنيت دروني او را به بركت پارسايي و زهد و نجابت تأمين مي‏ كند و حريم عفاف و پاكدامني او را با سلاح غيرت و شجاعت حفظ مي‏ كند، و سرانجام به برکت تبعیت از آن بزرگ بانو، خويشتن را در آب زلال عاطفه پيدا مي‏ كند و در پرتو فروغ دلدادگی به آن بزرگوار، اميد و شور زندگي به او بازمي‏ گردد. نيازمندي‏ ها و تسكين دردها و رنج‏ هاي زن امروز در آموزه‏ هاي زندگي پربار زينب كبری سلام الله علیها نهفته است؛ زيرا به طور كامل، بيانگر شخصيت زن مسلمان است. او تفسير حرمت و آيه احترام و بزرگداشت است.

رهبري عفاف نهضت خونين برادر در سرزمين بيگانه، جنگ تبليغي با تحريف‏ گران پيام‏ هاي عاشورا، دلجويي از كودكان و زنان داغديده، حفظ تعادل و ثبات روحي، فرياد ويرانگر عليه بي‏رحم ‏ترين دژخيم زمان، تحمل سختي اسارت عزيزان و خود، گرسنگي و خستگي طاقت‏ فرسا و ... همه از افتخارات بي‏ مانند دختر فاطمه زهرا سلام الله علیها می‌باشد که ما را بر آن داشت تا سومین دوره مسابقات سوگواره خورشید را بر محوریت «آشنایی با شخصیت حضرت زینب کبری سلام الله علیها» قرار دهیم.

به دلیل استقبال و درخواست طلاب محترم مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار، مهلت ثبت نام جهت شرکت در بخش های مختلف مسابقات و ارسال آثار تا 21 آذر 95 تمدید گردید.

..

..

..

..

..

ترنم هدایت

سایت مراجع تقلید

آموزه های تربیتی براساس معارف اهل بیت علیهم السلام