کتاب شهید اشک

شناسه خبر : 47196

1396/06/20

تعداد بازدید : 515

کتاب شهید اشک

مرکز نشر هاجر کتاب ارزشمند «اباعبدلله الحسين«عليه السلام» شهید اشک» تاليف حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد حسين ميرباقري كه مدار تحقیق این اثر، کتاب شریف «بحار الانوار» است که با رویکردِ افزودن بر شمار عناوین و گردآوری جمیع روایات مرتبط با موضوع شهادت امام حسین علیه­السلام تألیف و تدوین نموده است.

کتاب «اباعبدلله الحسين«عليه السلام» شهید اشک» در 14 فصل و 680 صفحه به بیان اهمیت عزاداری، برپایی مجالس عزا، گریه بر امام حسین علیه­السلام ، فضیلت سرزمین کربلا، تربت و زیارت حضرت و بیان عقوبت قاتلان امام و یارانش پرداخته است.

كتاب مذكور با حمایت مرکز نشر هاجر و مولف محترم اثر، درمدت زمان محدود،با تخفیفی ويژه و به قيمت هر جلد 9000 تومان(قيمت پشت جلد كتاب500/32تومان مي باشد) در اختيار مبلغين، طلاب، اساتيد و مديران محترم مدارس علميه قرار خواهد گرفت.

بی شک، این اثر ره توشه ای گرانقدر برای کلیه طلاب و مبلغان محترم مي باشد تا با بهرمندی از روایات اهل بیت، جان و دل را با شور حسینی آمیخته نموده و مخاطبین خود را نیز در محافل و مجالس گوناگون از این احادیث بهره مند نمایند.

متقاضيان می­توانند در فاصله زمانی عید غدیر تا عاشورای حسینی نسبت به تهيه این اثر ارزشمند از فروشگاه مركز نشر هاجر (شماره تماس 02537842543) اقدام نمایند.

ترنم هدایت

سایت مراجع تقلید

آموزه های تربیتی براساس معارف اهل بیت علیهم السلام